пʼятниця, 20 грудня 2013 р.

Нині Святий Миколай прийде в український край

Святий Миколай жив дуже давно, 1600 років тому і зовсім не в Україні, а в місті Патарі в Азії. Народився він в родині багатих і благородних батьків. Батьки померли, коли Миколай був ще малий, але залишили синові велике майно. У Миколая було добре серце, тому вирішив свої статки роздати бідним.
Коли помер Святий Миколай і його душа стала перед Богом, Господь спитав «Чого бажаєш мій Миколаю за добре життя на землі?»
Нічого не бажаю, тільки дозволь мені, Боже, сходити час від часу з неба на землю і відвідувати дітей.
Усміхнувся ласкаво Господь і сказав:
Знаю я яким буде твоє прохання. Щороку в день своїх іменин зможеш сходити на землю.
Відтоді кожного року, 19 грудня Святий Миколай ходить по землі і розносить дітям дарунки.
Клуб «Барвіночок», що діє при сільській бібліотеці, готувався до цього свята заздалегідь. На уроках Катехизму, які відбуваються у нашій книгозбірні, написали листи до Святого Миколая, і… вирішили відвезти особисто до маєтку Святого Миколая в село Пістинь Косівського району Івано-Франківської області, де мешкає Святий. Та везли не тільки листи, але й концертну святкову програму.
Напередодні свята (18 грудня) завідувач бібліотеки разом з священиком о. Романом Федчиком взяла участь в благодійній акції «З молитвою до Миколая», відвідавши літніх одиноких людей в селі. Зі сльозами на очах  люди приймали дарунки  від Миколая.
Завершальним акордом свята став виступ «Барвіночка» у Церкві греко-католицької громади 19 грудня, всі учасники якого отримали солодощі й магнітики з особистою фотографією. Немає коментарів:

Дописати коментар