Запрошує бойківська садиба

  Українські Карпати здавна манять мандрівників своїми чарівними краєвидами, чистим гірським повітрям та різноманітними можливостями для відпочинку.
  Над дорогами шумлять ліси, обабіч доріг – красиві села, а в селах – завжди гостинні люди. Це Карпати – царство неповторних краєвидів, перлина української землі.
 Серед найкращих найдоступніших видів відпочинку в цих мальовничих горах – сільський зелений туризм. Це трохи дивне, на перший погляд словосполучення, насправді означає відпочинок у приватній господі, а не в курортних закладах. Саме такому дозвіллю свого часу віддавали перевагу Іван Франко, Леся Українка, Михайло Грушевський, Михайло Коцюбинський, Андрей Шептицький, Василь Сухомлинський. Край Прикарпатський наче створений для поетів і туристів, любителів найпрекраснішого. Бо він сам, як пісня, як легенда. Іноді здається, що навіть час тут зупинив свій біг і спраглими очима дивиться на красу Карпат.

  Сільський зелений туризм набуває популярності уже практично в усіх громадах регіону. З року в рік кількість родин, що приймають у своїх сільських садибах туристів, зростає.
  Проте, й досі низький рівень інформаційно-технічної інфраструктури, інформаційно-промоційної підтримки зелених садиб у нашому регіоні став причиною того, що саме робота з власниками агроосель є одним із пріоритетних напрямків діяльності нашої бібліотеки. А якщо ті, хто надає послуги зеленого туризму, матимуть достатній рівень обізнаності та практичні навики у просуванні своїх можливостей, то виграють від цього й споживачі.
   Сільський зелений туризм – це прекрасна можливість повернутись до природи, до землі, до свого коріння, суті і стати самим собою. Цю можливість дарує наша багата

земля. Знайдіть квітку едельвейса і зустріньте світанок високо в горах, відпочиньте з вудочкою біля тихого озера, ознайомтесь з традиціями, народними промислами, відчуйте смак української кухні та гостинність сільського населення.
   Бажаєте займатись сільським туризмом та отримати додатковий заробіток, але не знаєте як розпочати? Тоді ми чекаємо на вас у бібліотеці! Тут для вас тренінги, практичні навики та теоретичні поради, книги й журнали, буклети і безкоштовний доступ до мережі Інтернет.
  Хочете насолоджуватись тишею та величною красою? Бажаєте поспілкуватись з гостинними господарями цього краю? Тоді дорога стелиться до нас. Кажуть, хто хоч раз побував тут, тому важко забути чарівну красу зелених гірських верхів та низин. Отож:
Приїжджайте в Прикарпаття,
Приїжджайте, люди добрі,
Завше будуть раді вам.
Хлібом-сіллю вас зустрінуть,
Файну пісню заспівають –
Шану нашим світлим дням.

Немає коментарів:

Дописати коментар