Читай онлайн

Читати книгу модно завжди, як паперову так і електронну. До вашої уваги онлайн-джерела, які пропонують безкоштовний доступ до книги: світових та українських бестселерів, класики, сучасних новинок.

https://sites.google.com/site/openbookclassic/home"Відкрита книга" – це електронна бібліотека класики української та світової літератури.

http://booksonline.com.ua/index.php?lang=ukТут Ви можете абсолютно безкоштовно та без реєстрації читати онлайн як класичні, так і сучасні тексти. Також є розділ «Аудіокниги».

http://e-bookua.org.ua/ – Художня література українською мовою “E-bookua.org.ua”. В онлайн-бібліотеці E-bookua.org.ua зібрана велика колекція книг здебільше художнього напрямку. Сайт має такі розділи як “Класика”, “Біографії”, “Історичні романи, пригоди”, “Фантастика, фентезі”, “Детективи, боєвики”, “Любовні романи”, “Сучасна проза”, “Наука і освіта”, “Батькам і дітям”. Якщо ви віддаєте перевагу не читанню, а прослуховуванню книжок, то для вас на сайті присутній розділ “Аудіокниги”.

http://chtyvo.org.ua/ Чтиво — це вільна онлайн-бібліотека україномовної літератури. 

http://poetyka.uazone.net/ «Поетика». Бібліотека української поезії
Підбірка української поезії від класичного періоду до сучасних віршів. У наявності також радянська українська поезія і переклади іноземної поезії українською. Попри незручний дизайн, бібліотека має чи не найповнішу колекцію творів українських поетів.

Немає коментарів:

Дописати коментар